Jak oryginalnie spędzić Święta Bożego Narodzenia?

28. 11. 2017

Galeria Śląska Centrum handlowe
Czy spędzenie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia wraz z rodziną na wycieczce zagranicznej, to szalony pomysł? Niekoniecznie, ponieważ wiele osób w naszym kraju od dawna spędza świąteczny czas w ten sposób.

Oto kilka popularnych kierunków wycieczek, które proponują biura podróży na święta. Sprawdź!

Ciekawą ofertą zagranicznego wyjazdu na Święta Bożego Narodzenia jest wycieczka do Laponii, gdzie można poczuć niezwykle magiczną i świąteczną atmosferę. Na miejscu warto się wybrać do wioski Świętego Mikołaja, która znajduje się na kręgu polarnym, zwiedzić słynny lapoński kurort Saariselkä oraz wziąć udział w wycieczce saniami ciągniętymi przez renifery. Polecamy!

Drugim kierunkiem zagranicznym, który nawiązuje do świątecznego klimatu jest wyjazd do Betlejem w Izraelu. Ta podróż z pewnością sprawi, że wzmocni się w nas poczucie religijności. Oczywiście, obowiązkowo trzeba odwiedzić miejsce narodzenia Jezusa, ale inne zabytki i miejsca są równie interesujące. To idealna propozycja na podróż w Święta Bożego Narodzenia!

Wszyscy, którzy po prostu chcą odpocząć w ciepłych krajach poleca się wycieczki na Dominikanę, Filipiny lub Wysypy Kanaryjskie. Biura podróży oferują świetne oferty kurortów, w których czeka mnóstwo atrakcji. Wyjazdy w te miejsca często objęte są również promocjami. Warto!

 

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Galeria Śląska

Popularne sieci handlowe

Miasta