Jak ciekawie świętować Dzień Matki? (Drogerie Natura)

19. 05. 2017

Centrum handlowe: CH Pasaż Łódzki
Dzień Matki to wyjątkowe święto, które dedykowane jest najważniejszej dla nas osobie - mamie. Warto spędzić go w uroczysty i niezapomniany sposób. Jednak dobrze jest nie ograniczać się jedynie do krótkiej wizyty i wręczenia prezentu, ale zaskoczyć mamę czymś więcej. Niech będzie to dzień pełen miłych wrażeń.

Relaks i piękno

Żadna kobieta nie pogardzi możliwością zadbania o piękny wygląd, połączony z kojącym odpoczynkiem. Warto zatem zaprosić mamę do spa. Dziś każdy potrzebuje zwolnić od czasu do czasu i pomyśleć o sobie - a oddanie się w ręce masażystki czy kosmetyki to umożliwi. Zapewni też piękny wygląd na wiele kolejnych dni. Spędzenie tego czasu wspólnie z mamą będzie doskonałą okazją do rozmowy i poświęcenia jej odpowiedniej ilości czasu. Możesz także zafundować mamie zdrowotne badania profilaktyczne - dbając o jej zdrowie, zatrzymasz ją jak najdłużej przy sobie.

A może coś bardziej ekstremalnego?

Jeśli Twoja mama lubi mocniejsze wrażenia, na pewno ucieszy ją skok ze spadochronem, jazda na quadach czy kurs nurkowania. Taki prezent daje coś naprawdę ważnego - niezapomniane emocje i wspomnienia. Jest to także doskonały pretekst, aby zrobić coś niecodziennego i zwariowanego.

Po prostu bądź

Tak naprawdę we wspólnym świętowaniu Dnia Matki najważniejsze jest bycie razem. Bez względu, który pomysł zrealizujesz, najważniejsze jest poświęcenie mamie czasu i uwagi. Nawet zwykłe wypicie kawy i rozmowa, obejrzenie albumu ze zdjęciami czy długi spacer są doskonałym sposobem, aby wyrazić, jak bardzo ważną osobą jest dla nas mama.
Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego CH Pasaż Łódzki

Sieci handlowe