iRobot – wygodne sprzątanie bez wysiłku (Saturn)

10. 07. 2017

Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, iż dzisiejsze społeczeństwo nie ma czasu na przyjemności, żyjąc w ciągłej gonitwie za obowiązkami, nadawanymi przez pracodawców. Taki stan rzeczy niesie ze sobą wiele konsekwencji. Bardzo szybko można tutaj zapomnieć o dbaniu o pomieszczenie, w którym się mieszka, nie wspominając już o dzieciach. Czy istnieje sposób na automatyczne posprzątanie mieszkania?

Robienie porządków utrapieniem

Sprzątanie pomieszczeń to zajęcie monotonne i męczące, wymagając włożenia często sporego wysiłku w to przedsięwzięcie. Wiele osób nie przepada za porządkami, tłumacząc taki stan rzeczy właśnie brakiem czasu. Nie ma się co dziwić - w zależności od metrażu, sprzątanie może zająć nawet parę dni. Warto jest zainteresować się ułatwieniami, jakie udostępnia technologia. Urządzeniem godnym uwagi jest tutaj między innymi iRobot.

iRobot przychodzi z odsieczą

Urządzenie to oferuje różne tryby sprzątania, przedstawiając różnorodną ofertę dla potencjalnego klienta. Można go wykorzystywać, aby sprzątał na sucho, a więc jako odkurzacz. Niski poziom generowanego hałasu oraz zastosowanie najnowszych filtrów sprawia, iż staje się to ciekawym rozwiązaniem. Innym programem jest sprzątanie na mokro.

iRobot, oferując taki tryb pracy, doskonale sprawdza się w roli mopa podłogowego, niwelując jednak konieczność użycia jakiejkolwiek siły. Nie można tutaj pominąć faktu, iż posiada on przednią kamerę, umożliwiającą mu bezkolizyjne oraz dyskretne poruszanie i tym samym pracę.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe