Gry na PS4: przegląd nowości (Media Expert)

14. 08. 2017

Centrum Handlowe ATRIUM Koszalin Centrum handlowe
Gry na PS4 to sposób na wiele godzin niezapomnianej rozrywki. Szeroki wybór sprawia, że każdy ma szansę znaleźć coś, co przypadnie mu do gustu i pozwoli na dobrą zabawę. Jakie nowości dostępne są obecnie w sklepach i co jest warte szczególnej uwagi?

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

To samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres złodzieja. Po raz pierwszy w historii serii głównym bohaterem nie jest Nathan Drake. Tym razem gracze mają okazję wcielić się w Chloe Frazer, która wyrusza do Indii w celu odnalezienia cennego artefaktu. Ponieważ produkcja została zbudowana na fundamentach gry Uncharted 4: Kres złodzieja, dodatek Zaginione Dziedzictwo pozwala na grę pełną akcji z elementami przygodowymi. Kampania złożona jest z liniowych sekcji, a także otwartych poziomów. Kładzie naciska na eksplorację, walkę oraz rozgrywkę skradankową. 

Destiny 2

To kontynuacja bestsellerowej gry na PS4 opracowanej przez studio Bungie Software wraz ze wsparciem zespołu Vicarious Visions – twórców serii Skylanders. Gra została odświeżona i mocno odmieniona – wprowadzono szereg zmian i usprawnień, które obejmują nie tylko zwiększenie znaczenia fabuły, ale także mechanikę rozgrywki. W Destiny 2 gracze mogą odwiedzić nawet dwukrotnie większe lokacje zachęcające do eksploracji questami i skarbami. Nowości w grze przypadną do gustu nie tylko weteranom pierwszej części, ale także osobom, które wcześniej nie grały w Destiny.  

FIFA18

W przeglądzie nowości nie można pominąć kultowej gry na PS4, jaką jest Fifa 18. Gracze po raz kolejny mają okazję pokierować wieloma licencjonowanymi reprezentacjami narodowymi czy drużynami piłkarskimi z lig świata. W grze wprowadzono wiele zmian. Postawiono na spowolnienie tempa i prowadzenie bardziej taktycznej rozgrywki, odtworzono style gry najlepszych piłkarzy i zespołów dzięki przemodelowaniu animacji. Fifa 18 niesie ze sobą także zmiany w wyglądzie zawodników i stadionów, wprowadza nowe zachowania widowni oraz poprawki w systemie dryblingu.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Centrum Handlowe ATRIUM Koszalin

Popularne sieci handlowe

Miasta