Gdzie na narty w Polsce? Poznaj najlepsze miejsca! (GO Sport)

19. 12. 2017

CH Auchan Hetmańska Centrum handlowe
Wyjazdy na narty w Polsce rozpoczęły się na całego! Polacy chętnie odwiedzają różne miejsca, które zagwarantują im świetne warunki do aktywnego wypoczynku na nartach lub snowboardzie oraz dostarczą niesamowitych atrakcji. Gdzie najlepiej pojechać? Nasze propozycje pomogą Ci podjąć właściwą decyzję! Przeczytaj!

Narty 2018 – Szczyrk

Z pewnością na narty w 2018 roku warto się wybrać do Szczyrku. Dlaczego? W tym miejscu możemy skorzystać z wyjątkowych ośrodków narciarskich – Beskid Sport Arena z 4 świetnymi trasami do jazdy na nartach i snowboardzie oraz Szczyrkowski Ośrodek Narciarski z aż 14 stokami.

Na jakie jeszcze atrakcje można liczyć w Szczyrku? Beskid Sport Arena ma do zaproponowania również Tatrabomb, czyli tor do zjazdów na wózku przypominającym sanki, nawet z prędkością 40 km/h. Dodatkowo, Szczyrk proponuje doskonałą ofertę gastronomiczno-noclegową. Polecamy!

Narty 2018 – Wisła

Miłośnicy sportów zimowych powinni wybrać się do Wisły, ponieważ znajdą tam wyjątkowe trasy, cechujące się jakością. Po pierwsze trzeba wyróżnić Soszów, czyli blisko 6-kilometrową trasę narciarską, dostosowaną do każdego poziomu umiejętności jazdy. Trzeba też wspomnieć o świetnych warunkach naśnieżenia tras. W Wiśle jest też Nowa Osada, na której znajdziemy mniej tras na narty, jednak są one utrzymane w bardzo dobrym stanie i gwarantują doskonałe oświetlenie.

Narty 2018 – Karpacz

Świetną propozycją wyjazdu na narty jest też Karpacz. Na odwiedzających czekają tam wyjątkowe trasy narciarskie z widokiem na Karkonosze. Jedną z nich jest Ski Arena Winterpol, na której panują znakomite warunki do jazdy, zarówno na nartach, jak i snowboardzie. Wyciągi są nowoczesne i mają nawet podgrzewane kanapy!

Karpacz to też doskonała oferta gastronomiczno-hotelowa. Szczególnie polecamy Dwór Liczyrzepy oraz Karkonoską Piwnicę Win.

Zachęcamy również do zapoznania się z gazetkami promocyjnymi z rzeczami potrzebnymi na narty. Znajdziesz je TUTAJ.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego CH Auchan Hetmańska

Popularne sieci handlowe

Miasta