Elektroniczne gadżety dla ucznia

22. 08. 2017

Centrum handlowe: Centrum Handlowe ATRIUM Zamość
Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, dlatego też wato zadbać o to, aby dziecko otrzymało elektroniczny gadżet, który ułatwi mu naukę oraz zdobywanie wiedzy. Dostęp do informacji jest dziś o wiele prostszy niż jeszcze kilkanaście lat temu, dlatego też posiadanie komputera nikogo już nie dziwi. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku nowych gadżetów, które powoli wkraczają do świata nauki, stając się tym samym bardzo przydatnymi urządzeniami w pokoju każdego ucznia. Które jednak gadżety powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego ucznia?

Czytnik e-booków

Uczniowie z reguły nie przepadają za czytaniem książek, jednak dzięki e-bookowi z pewnością czytanie sprawi im wiele przyjemności. Taki gadżet pomoże ponadto nieco odciążyć plecak, ponieważ podręczniki oraz lektury mogą ważyć nawet kilka kilogramów. Dzięki czytnikowi e-booków nie trzeba również odwiedzać biblioteki, w której nie dość, że ustawiają się długie kolejki, to później okazuje się, że potrzebnego egzemplarza lektury już nie ma.

Tablet

Tablet umożliwia bardzo sprawne i szybkie notowanie ważnych informacji, które podawane są w trakcie trwania lekcji, jednak przy pomocy tego gadżetu można również przeglądać elektroniczne wersje podręczników. Takie urządzenie przydaje się również w sytuacji, gdy należy w sieci wyszukać potrzebne informacje.

Smartwatch

Dzięki smartwatchowi dziecko bez problemu zdąży na zajęcia lekcyjne, a rodzice zawsze mogą zlokalizować ich położenie. Przy pomocy tego urządzenia dziecko może również kontaktować się z rodzicami, informując np. o późniejszym powrocie ze szkoły.
Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Centrum Handlowe ATRIUM Zamość

 • -30%
  Sos sojowy jasny

  Sos sojowy to dodatek, którego nie może zabraknąć w kuchni azjatyckiej. Stosowany jest by wzmocnić smak potrawy. Sos sojowy jasny jest to głównie dodatek do ryb i mięsa białego. Można go również dodać do zup i dań warzywnych. Sos sojowy to również świetny składnik marynaty.

  3,49zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019
 • -9%
  Grzyby Shimeji

  Grzyby Shimeji to jedne z najpopularniejszych grzybów w krajach azjatyckich. Ich uznanie wynika z zawartości umami, które jest niezwykle cenione w tych krajach. Po ugotowaniu nabierają maślano-orzechowego posmaku. Mimo obróbki pozostają niezwykle kruche. Grzyby nadają ciekawej tekstury potrawom.

  5,99zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019
 • -31%
  Mieszanka chińska

  Mieszanka chińska jest teraz dostępna w niższej cenie. Jest to świetny produkt by przygotować szybki, a zarazem przepyszny, obiad w stylu azjatyckim. Mieszanka tych warzyw świetnie komponuje się z ryżem. By potrawa nabrała wyrazu warto dodać do całości trochę sosu sojowego.

  4,49zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019
 • -30%
  Makaron sojowy Tao-Tao

  Makaron sojowy to zbawienie dla osób żyjących w pośpiechu. Jego przygotowanie jest banalnie proste, a sprawdzi się w wielu daniach, w szczególności z kuchni azjatyckiej. Makaron sojowy wystarczy zalać wrzątkiem i odczekać z kilka minut, aż napęcznieje.

  3,49zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019
 • -12%
  Krewetka gotowana mrożona

  Krewetki są teraz dostępne w promocyjnej cenie. Są to owoce morza, które charakteryzują się cudownym, głębokim smakiem. Mimo iż są mrożone, nie musimy się o to martwić – krewetki dzięki temu procesowi zachowują swoje właściwości i walory smakowe.

  49,99zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019
 • -20%
  Piwo Tsingtao

  Piwo Tsingtao to napój pochodzenia chińskiego. Jest to typowy azjatycki trunek alkoholowy. Piwo Tsingtao charakteryzuje się słodowym smakiem z mocno wyczuwalnym chmielem oraz domieszką ryżu. Piwo to jest świetnym dodatkiem do potraw kuchni chińskiej.

  3,99zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019
 • -33%
  Patelnia Wok

  Wok to naczynie które jest obowiązkowym element kuchni azjatyckiej. Z jego pomocą stworzymy większość potraw kuchni dalekiego wschodu. Wok przypomina w wyglądzie naszą patelnie, ale jego specyficzny kształt pozwala na szybką obróbkę, która zachowuje soczystość i aromat potraw.

  59,99zł

  Sklep: E.Leclerc
  Obowiązuje: 15. 01. 2019 - 03. 02. 2019

Popularne sieci handlowe

Miasta