Dodatki do domu na jesień – ciepłe koce i poduszki (Home&You)

23. 11. 2017

Atrium Felicity Centrum handlowe
Jesień najczęściej kojarzy nam się z przeszywającym zimnym powietrzem, jesienną pluchą i wieczorami spędzanymi w zaciszu własnego domu. Wraz z początkiem jesieni do domu wprowadzana jest magia zbliżających się świąt oraz niesamowity, ciepły nastrój.

Idealny jesienny wieczór w domu – jest na niego kilka sposobów. Relaksująca kąpiel z olejkami o aromacie cynamonu i czekolady, wieczór filmowy z całą rodziną czy też wspólne gotowanie to tylko niektóre z ciekawych pomysłów na spędzenie jesiennego wieczoru. Najbardziej popularnym scenariuszem na wieczór w domu jest wyciszenie się przy książce i kubku zimowej herbaty pod ciepłym kocem.

Jeszcze przed nadejściem mrozów warto wyposażyć mieszkanie w elementy, które ocieplą jego wnętrze i sprawią że stanie się ono przytulne. Doskonałym pomysłem mogą okazać się włochate dodatki oraz ciepłe koce.

Popularnym wyborem na jesień jest wełna. Grube sploty tak charakterystyczne dla zimniejszych miesięcy w roku, cieszą się szczególnym powodzeniem w kocach i poduszkach. Najmodniejsze kolory dodatków do domu na jesień to odcienie czerwonego, szarości oraz beżu. Tańszą alternatywą dla alergików i osób o wrażliwej skórze są koce polarowe. Ten rodzaj jest lekki, miły w dotyku i nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu.

Dla wyjątkowych zmarzluchów na rynku dostępne jest innowacyjne rozwiązanie – koc elektryczny. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i rodzajów tego koca. Przy wyborze szczególną uwagę należy zwrócić na ciężar oraz materiał, z jakiego wykonany jest produkt. Taki koc rozgrzeje nas nawet po długim zimowym spacerze.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Atrium Felicity

Popularne sieci handlowe

Miasta