Designerskie meble do salonu: gdzie kupić? (IKEA)

19. 07. 2017

Centrum Handlowe Janki Centrum handlowe
Salon nie bez powodu uznawany jest za serce domu. To tutaj spędzamy najwięcej czasu, odpoczywając i ciesząc się obecnością bliskich. W salonie przyjmujemy także gości – stanowi on więc wizytówkę mieszkania i powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także reprezentacyjny. Jak sprawić, żeby wnętrze nabrało charakteru i dobrze oddawało indywidualność jego mieszkańców? Idealną opcją do salonu są designerskie meble. Gdzie je kupić i na co zwracać uwagę podczas zakupów?

Gdzie znaleźć stylowe meble do salonu?

Designerskie meble pasują do każdego wnętrza, ponieważ projektowane są w różnej stylistyce, od minimalistycznej, przez barokową, po loftową. Gdzie szukać oryginalnych szaf czy foteli? Największy wybór oferują specjalistyczne sklepy z designerskimi meblami i dodatkami do wnętrz – te można znaleźć nie tylko stacjonarnie, ale także online. Ciekawych, niepowtarzalnych akcesoriów do mieszkania można poszukać także na targach staroci, na których często wystawiane są prawdziwe perełki, gwarantujące styl i oryginalność.

Na co zwracać uwagę, kupując designerskie meble?

Jeśli salon ma prezentować się stylowo i być jedyny w swoim rodzaju, kupując designerskie meble należy zwracać uwagę na jakość ich wykonania i wykończenia. Ważne jest także, żeby meble razem tworzyły spójny styl i pasowały do charakteru reszty mieszkania. Korzystając z pomocy projektanta, można także bawić się w łączenie styli, ale robić to świadomie i tworzyć przemyślaną kompozycję designerskich mebli, które sprawą, że salon będzie oryginalny i przytulny zarazem.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Centrum Handlowe Janki

Popularne sieci handlowe

Miasta