Czym jest dieta sandruni?

14. 12. 2017

Galeria Miodowa Centrum handlowe
Zasady które obowiązują podczas przestrzegania diety sandruni nie różnią się wiele od innych tradycyjnych diet oraz sposobu zdrowego żywienia. Przede wszystkim należy regularnie spożywać posiłki. Dieta to przede wszystkim zawiera posiłki oparte na dużej ilości warzyw oraz owoców, a także polega na przyjmowaniu sporej ilości wody, minimum 2 litry dziennie.

Oczywiście nie zaleca się podjadać w czasie między jednym posiłkiem a drugim. jak przy każdej innej diecie, tak i przy tej zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną. Ostatnia zasada odbiega jednak nieco od utartych schematów. bowiem najważniejszym elementem diety sandruni jest wyciąg z mango afrykańskiego dostępny w postaci suplementu diety.

Dieta sandruni zasady. Mango afrykańskie

Jak zatem wygląda dieta sandruni Zasady są z pozoru oczywiste, jednak to wyciąg z mango posiada najwięcej właściwości pomagających w procesie odchudzania oraz pozytywnie wpływających na nasze zdrowie. Wyciąg z nasion mango afrykańskiego przyspiesza proces spalania naszej tkanki tłuszczowej, co jest tak bardzo pożądane wśród wszystkich osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy.

Co więcej, wspomaga leczenie, między innymi cukrzycy. Z badań przeprowadzonych na szczurach przyjmujących wyciąg z mango afrykańskiego zaobserwowane wyraźną poprawę poziomu glukozy we krwi a także profilu lipidowego.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Galeria Miodowa

Popularne sieci handlowe

Miasta