Czy warto zainwestować w wodoodporny smartfon?

10. 10. 2017

Centrum handlowe: Centrum Sosnowiec
Smartfony są w dzisiejszych czasach niezbędnymi urządzeniami, które pozwalają nam lepiej funkcjonować w pracy i na co dzień. Niestety, często ulegają różnym uszkodzeniom i trzeba je naprawiać za niemałe pieniądze. Najczęstszą awarią smartfona jest zalanie go wodą. Oczywiście zazwyczaj dzieje się to nie z naszej winy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zainwestowanie w wodoszczelny sprzęt. Czy warto?
Inwestowanie w wodoodpornego smartfona jest świetnym pomysłem! Dlaczego? Sprzęt nie uszkodzi się w mokrych i wilgotnych warunkach, jak również bawiące się dzieci nie zaleją go wodą. Oprócz wodoszczelności takie smartfony mają też o wiele więcej opcji, które ochronią przed różnymi awariami. Powodem, który powinien skłaniać do kupienia takiego urządzenia jest również to, że można wziąć go ze sobą dosłownie wszędzie, nawet do basenu. Fani tworzenia filmików będą zachwyceni możliwością kręcenia wideo pod wodą lub w deszczu.

Większość osób uważa, że wodoodporne smartfony są brzydkie, mosiężne i niefunkcjonalne, dlatego decydują się na kupno urządzeń o niezwykłym designie, ale pozbawionych ochrony przed uszkodzeniami. To błąd, ponieważ w sklepach są też jakościowe i nowoczesne sprzęty o ładnym wyglądzie, które chronią przed wilgocią. Dobrym przykładem takich smartfonów będą te trzy modele:

-Sony Xperia Z3
-Samsung Galaxy S5
-Evolveo Strongphone Q4

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta