Czy opłaca się kupić myjkę parową do okien? (RTV EURO AGD)

09. 11. 2017

Mycie okien w domu jest zawsze uciążliwą czynnością, która wymaga poświęcenia nawet kilku godzin. Poza tym podczas czyszczenia szyb trzeba zmarnować też mnóstwo energii. Na szczęście istnieje rozwiązanie pozwalające uniknąć tego wysiłku. Wystarczy zainwestować w specjalną myjkę do okien. Czy warto ją mieć?

W sklepach dostępne są myjki parowe, gwarantujące jakość i łatwość użytkowania. Jak działa to urządzenie? Poprzez gorąca parę, dzięki której na szybach nie zostają smugi, co jest częstym problemem podczas mycia okien zwykłymi sposobami. Dodatkowo, sprzęt unicestwia wszelkie bakterie i roztocza znajdujące się na szybach oraz nie potrzebuje do prawidłowego działania żadnych środków chemicznych. Poza tym myjka umożliwia wyczyszczenie trudno dostępnych okien np. na poddaszu.

Jak korzystać z myjki parowej? To proste! Wystarczy włączyć urządzenie, wlać wodę do specjalnego pojemnika i poczekać aż zacznie wrzeć. Gdy powstanie para wodna będzie można rozpocząć mycie okien. Cały bród zbiera się za pomocą nakładki z mikrofibry a woda jest oczyszczana za pomocą filtra. Sprzęt zasilany jest przez baterię, którą dość szybko się ładuje.

Myjkę parową zdecydowanie warto mieć w swoim domu, ponieważ będziemy mieć pewność, że nasze okna są dobrze umyte i nie zmarnujemy na tę czynność cennej energii.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta