Ćwiczenia na szczupłe uda, pośladki i brzuch (4F)

13. 12. 2017

Pasaż Grodzki Centrum handlowe
Szczupłe, jędrne nogi to podstawa każdej zgrabnej sylwetki. Nogi to połowa naszego ciała i warto zadbać o to, aby prezentowały się doskonale. Niezwykle istotne są codzienne ćwiczenia na uda, które skutecznie pomogą wyrzeźbić figurę.

Ćwiczenia na uda i pośladki, w połączeniu ze zdrową dietą, a także wystarczającym spożywaniem wody pozwolą osiągnąć naprawdę zaskakujące rezultaty!

Ćwiczenia na szczupłe uda

Rozpoczynając ćwiczenia na pośladki i uda Nie można zapominać o rozgrzewce. warto co najmniej przez 5 minut maszerować w miejscu a także z chwilę po skakać na skakance. ćwiczenia można przeplatać krótkimi ćwiczeniami cardio, Przyspieszy to proces spalania zbędnych kalorii. ćwiczenia na brzuch i uda warto rozpocząć od przysiadów. stanie na stopach ze złączonymi pietami a dłonie oprzyj na swoich biodrach. Ustaw jedną nogę w bok i powoli uginanie kolana. Pamiętaj, aby brzuch był wciągnięty, a kość ogonowa była skierowana do dołu. pozycji dolnej wytrzymaj kilka sekund a następnie Wróć do pozycji wyjściowej. Kolejnym doskonałym ćwiczeniem jest most. To niezwykle skuteczna aktywność ruchowa, która sprawia że ćwiczenia na szczupłe uda będą jeszcze bardziej skuteczne. Aby wykonać to ćwiczenie Połóż się na plecach a jedną piętę połóż na podwyższeniu. ugnij kolana jednocześnie napinając pośladki i Spróbuj unieść biodra i wyprostuj nogę, która nie znajduje się na podwyższeniu. takie ćwiczenia na szczupłe uda powinnaś wykonać przynajmniej 12 razy.

Wymienione wyżej ćwiczenia na uda i pośladki wykonuj co drugi dzień. Nie należy przesadzać z częstotliwością tych ćwiczeń, ponieważ organizm powinien odpowiednio odpocząć, tak abyś nie nabawiła się kontuzji. niestety musisz się pogodzić z faktem, że wykonując pierwsze ćwiczenia na płaski brzuch i szczupłe uda Będziesz miała zakwasy. jednak regularne wykonywanie ćwiczeń sprawi, że znikną. Wszystkie ćwiczenia na uda i pośladki wykonuj w dwóch seriach. Z każdym dniem staraj się stopniowo zwiększać ilość powtórzeń, tak aby ćwiczenia na brzuch i uda które wykonujesz na końcu tygodnia sprawiały ci tyle samo problemu co te, które wykonywałeś na początku tygodnia.

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta