Co nowego na rynku smartfonów? (Carrefour)

18. 05. 2017

Centrum handlowe: Carrefour Tczew
Wydawać by się mogło, że użytkowników smartfonów niczym już nie uda się zaskoczyć, jednak byłoby to błędne rozumowanie. Chociaż pod względem technologicznym smartfony (podobnie jak najwyższej klasy telefony komórkowe) często przypominają komputery, to jednak ciągle są udoskonalane, a producenci nieustannie dążą do wyposażania ich w coraz bardziej atrakcyjne możliwości oraz funkcje.

Samsung Z4, czyli kilka słów na temat oficjalnego debiutu smartfona

Przewidywany w pierwszej kolejności na indyjski rynek Samsung Z4 z czasem pojawi się również w innych regionach. Jest to kolejny smartfon Koreańczyków, który charakteryzuje się tym, że zamiast pod kontrolą Androida pracuje w oparciu o Tizen OS. Będzie wyposażony w uproszczoną specyfikację techniczną, dotyczącą między innymi 4,5-calowego ekranu oraz dwóch aparatów 5 Mpix.

Luksusowy Lamborghini Alpha One – stylowy i kunsztowny

Pozostający w segmencie Premium smartfon on pojawił się najpierw na rosyjskim rynku, jednak będzie także dostępny na rynkach azjatyckich i europejskich. Zgodnie z estetyką i filozofią znanej marki do jego produkcji użyto silniejszego od tytanu płynnego metalu. Posiada wysokiej klasy podzespoły, a ponadto został pokryty za pomocą złotych nitek oraz ręcznie obrabianej i szytej skóry.

Zapowiadane na rynku smartfonów nowości są produktami z różnych półek zarówno cenowych, jak i technologicznych. Posiadają jednak niezmiennie wspólną cechę – ciągle są udoskonalane i tworzone z myślą o tym, żeby wyprzedzać oczekiwania użytkowników.
Obserwuj nas:

Sieci handlowe