Black Friday 2017 w Polsce – Kiedy? W jakich sklepach będą obowiązywały zniżki? (Carrefour)

06. 11. 2017

Centrum handlowe: CH Atrium Promenada
Black Friday to zakupowe święto, które cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Jakie zniżki przygotują sklepy z tej okazji? Jakie promocje czekają nas w galeriach handlowych i nie tylko? Sprawdzamy!

Black Friday to wyjątkowy dzień dla wszystkich sprzedawców i klientów poszukujących promocji. Tego dnia tysiące sklepów przygotowuje specjalne akcje promocyjne zachęcające do zakupów w danym punkcie. Dotyczą one wyprzedaży, zniżek i gratisowych promocji, dzięki którym interesujący nas produkt możemy zakupić ze zniżką sięgającą nawet 70%!

Black Friday tradycyjnie obchodzony jest w ostatni piątek listopada. Tym roku wypada on 24 listopada. Jest to więc doskonały moment na rozejrzenie się za świątecznymi upominkami dla najbliższych. Bożonarodzeniowych zakupów nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Czarny piątek to idealny moment na poszukiwania idealnych prezentów w okazyjnych cenach. Należy być jednak przygotowanym na tłumy w sklepach.

Choć w tej chwili sklepy nie ujawniają swoich promocji na Black Friday to warto obserwować ich profile w social mediach. To tam najszybciej odnajdziemy informacje o nadchodzących promocjach i rabatach. Już wkrótce na naszym blogu pojawi się także lista sklepów ze zniżkami na Black Friday. Opłaca się być na bieżąco ponieważ na zakupach w ten dzień można zaoszczędzić nawet setki złotych!
Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta