Akcesoria przydatne w podróży samochodem (Carrefour)

06. 07. 2017

Galeria ATRIUM Biała Centrum handlowe
Decydując się na letnią wyprawę rodzinną autem, należy się do niej odpowiednio przygotować. Poduszka rogal, siedzisko samochodowe czy zasłonka samochodowa – są to przykłady akcesoriów przydatnych podczas dłuższej wyprawy. Co warto wziąć ze sobą, podróżując własnym środkiem transportu?

Akcesoria przydatne podczas podróży

Długie podróże mają to do siebie, że są męczące, jednakże można ułatwić sobie życie, zabierając przydatne akcesoria ze sobą. Dzięki temu wzrośnie komfort podczas wyjazdu, pasażerowie będą bardziej zadowoleni i bezpieczni. Każdy kierowca powinien mieć w zasięgu ręki wygodne okulary przeciwsłoneczne. Wybierajmy jednak takie, które rzeczywiście chronią przed zbyt dużym nasłonecznieniem.

Polecane są okulary z oznaczeniem 2 lub 3, najlepiej polaryzacyjne, które zmniejszają refleksy. Przyda się także słuchawka Bluetooth czy też zestaw głośnomówiący, dzięki czemu możliwe będzie swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie jazdy. Jeśli mowa już o telefonach, to przyda się uchwyt na szybę czy deskę rozdzielczą.

Podczas podróży nieoceniona jest także ładowarka samochodowa z rozgałęziaczami, co pozwoli na podłączenie jednocześnie wielu urządzeń. Jeśli chodzi zaś o akcesoria dla dzieci, to nie może zabraknąć fotelika czy specjalnego siedziska. Przydadzą się też akcesoria multimedialne, aby zapobiec nudzie.

Do tego poduszka i kocyk oraz butelka z podgrzewaczem. W przypadku wyjazdu ze zwierzętami, zainwestujmy w specjalną matę, koc lub kojec. Komfort podróży zwiększą także samochodowa lodówka turystyczna, termiczna osłona na przednią szybę i zasłony przeciwsłoneczne na boczne szyby.

Obserwuj nas:

Produkty z centrum handlowego Galeria ATRIUM Biała

Popularne sieci handlowe

Miasta