Promoceny - informacje o autorze

Lista wpisów autora

Nowości

 • Dzień Kobiet - wczoraj i dzisiaj!

  25. 02. 2019

  Dzień Kobiet to święto, które zmieniło się na przestrzeni lat. To co pozostało niezmienne - chęć docenienia Pań. Sprawdź jaki upominek spodoba się każdej kobiecie i co wywoła uśmiech na jej twarzy.

 • Pomysły na prezent z okazji Walentynek 2019!

  25. 01. 2019

  Walentynki to czas kiedy możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę prezentem. Święto zakochanych nie wymaga drogich i wymyślnych upominków. Przedstawiamy propozycję kilku fajnych pomysłów, od których nie zbankrutujemy!

 • Dzień Babci i Dziadka - Gdzie kupimy prezenty?

  18. 01. 2019

  Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Od kiedy obchodzimy to święto? Co podarować dziadkom, by wywołać uśmiech na ich twarzach? Sprawdź gdzie udać się na zakupy!

 • Kiedy nie zrobisz zakupów? Tylko 15 handlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

  14. 01. 2019

  Ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele została wprowadzona na początku 2018 roku. Do dziś dzień zakaz wywołuje wiele kontrowersji. W 2019 roku zakupy zrobimy tylko w ostatnią niedziele miesiąca…

 • Halloween zbliża się wielkimi krokami - Poradnik jak przygotować imprezę tematyczną

  26. 09. 2018

  Halloween zbliża się wielkimi krokami. Ten coraz bardziej popularny zwyczaj jest doskonałą okazją do przygotowania hucznej imprezy. By w pełni odzwierciedlić charakter tego święta warto odpowiednio udekorować mieszkanie, a na stole podać smaczne przystawki i dyniowe smakołyki. Wszyscy goście powinni zadbać o odpowiedni strój. Doskonałym pomysłem będzie przerażająca stylizacja w postaci groźnego wampira czy strasznej czarownicy z miotłą i czarnym kotem.

 • Najlepsze sposoby na kleszcze

  13. 09. 2018

  Kleszcze są coraz częściej spotykane już nie tylko w lasach, czyli typowych miejscach, w których przebywają, ale niestety i również na działkach, podwórkach, placach zabaw i innych miejscach, w których często ich się nie spodziewa. Ryzyko ukąszenia przez kleszcza jest zatem dość duże i niesie za sobą poważne zagrożenie dla zdrowia, dlatego też tak ważne jest, aby wiedzieć jak należy postępować, aby się przed kleszczem uchronić, a także jak się zachować i co zrobić, kiedy już do ukąszenia dojdzie.

 • Jak zachęcić dziecko do nauki?

  22. 08. 2018

  Mała pociecha spędzająca czas na nauce w samotności często nie potrafi sobie poradzić z trudnymi zadaniami i wymaga pomocy. Dziecko pozostawione same sobie zacznie się wykręcać od lekcji czy zadań domowych. Niniejszy poradnik dla rodziców odpowie na podstawowe pytanie: Jak zachęcić dziecko do nauki?

 • Czy warto jeść grzyby?

  12. 07. 2018

  Dary lasy, którymi są grzyby, bywają niedoceniane. Czasem nawet ich miłośnicy zastanawiają się, czy warto jeść grzyby. Opowiedzmy więc o ich wadach i zaletach, rozwiewając kilka mitów.

 • Wakacje z dziećmi - gdzie warto wyjechać?

  10. 06. 2018

  Najwyższa pora zaplanować urlop! Dokąd jednak jechać, by cała rodzina bawiła się równie dobrze? Jak wybrać kierunek, by dzieci się nie nudziły, a rodzice mogli odpocząć? Sprawdź nasze propozycje – Neckermann zaprasza na rodzinne wakacje w malowniczych zakątkach świata!

Popularne sieci handlowe

Miasta