Zniżki i rabaty za recykling! Recyklomaty od Coca Coli w Warszawie!

23. 05. 2019

Coca Cola zaczyna swoją globalną kampanię, w której zachęca swoich konsumentów do recyklingu. Koncern współpracuje z Miastem Stołecznym Warszawa oraz z Fundacją Nasza Ziemia.

Coca Cola w ramach wspólnej inicjatywy z Miastem Stołecznym Waraszawa oraz Fundacją Nasza Ziemia przekaże mieszkańcom Warszawy 10 nowoczesnych automatów do recyklingu. Pierwsze 5 recyklomatów pojawi się przed wakacjami, a kolejne 5 - jesienią.

Automaty będą mogły przyjąć plastikowe butelki, aluminiowe puszki oraz butelki szklane. By zachęcić ludzi do korzystania z automatów, użytkownicy oddający otrzymają eko-punkty. By je dostać wystarczy zalogować się do specjalnej aplikacji. Punkty będzie można wymienić na specjalne benefity jak bilet do kina lub zniżka do restauracji.

Jeszcze nie wiadomo gdzie powstaną pierwsze automaty do recyklingu. Docelowo mają być to miejsca cieszące się dużą popularnością jak ul. Ząbkowska czy plac Bankowy.

Kampania Coca Coli nie ogranicza się tylko do recyklingu. W ramach akcji chce aktywizować kobiety i młodych na rynku pracy. Więcej o kampanii dowiemy się na stronie Coca Coli.

 

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta