Wakacje z dziećmi - gdzie warto wyjechać?

11. 06. 2018

Autor: Promoceny

Najwyższa pora zaplanować urlop! Dokąd jednak jechać, by cała rodzina bawiła się równie dobrze? Jak wybrać kierunek, by dzieci się nie nudziły, a rodzice mogli odpocząć? Sprawdź nasze propozycje – Neckermann zaprasza na rodzinne wakacje w malowniczych zakątkach świata!

Najwyższa pora zaplanować urlop! Dokąd jednak jechać, by cała rodzina bawiła się równie dobrze? Jak wybrać kierunek, by dzieci się nie nudziły, a rodzice mogli odpocząć? Sprawdź nasze propozycje – Neckermann zaprasza na rodzinne wakacje w malowniczych zakątkach świata!

Planowanie rodzinnych wakacji wygląda nieco inaczej niż ustalanie szczegółów wyjazdu we dwoje lub z grupą przyjaciół. Najmłodsi członkowie rodziny będą bowiem najprawdopodobniej nudzić się w muzeach i galeriach, docenią natomiast pobyt w parku rozrywki czy wesołym miasteczku. Zamiast długich spacerów po górskich szlakach będą woleć bawić się na plaży. Inne wymagania należy postawić również hotelom – szczególnie istotne staje się bezpieczeństwo dziecka, komfort jego wypoczynku (niezakłócany ulicznym hałasem) czy dostępność posiłków dopasowanych do potrzeb malucha. Na szczęście biura podróży takie jak Neckermann, z myślą o wygodzie rodziców, przygotowują propozycje wakacyjnych wycieczek, które spełnią wymagania całej rodziny – dorosłym pozwolą odpocząć od trudów dnia codziennego, a dzieciom zapewnią rozrywkę.

Co więcej – Neckermann zapewnia dzieciom dodatkową rozrywkę w postaci Lolo & Bernie Kids Club, czyli wyjątkowego programu rozrywkowego przygotowanego przez polskich animatorów w wielu hotelach, które współpracują z siecią. Sympatyczne zwierzaki – żyrafa i niedźwiedź – zorganizują dla maluchów szereg zabaw, a w tym czasie rodzice będą mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Gdzie zatem warto jechać?

  1. Legoland – duńska kraina z klocków Lego

Duński park jest najstarszy i największy spośród wszystkich Legolandów. Został podzielony na kilka krain tematycznych, m.in. Pirate Land, Imagination Zone czy  Knight’s Kingdom. Można więc wcielić się tu w pirata, kowboja czy rycerza. Na terenie parku znajdują się też takie atrakcje jak nawiedzony dom, kolejka górska z 5-kilometrowym spadkiem i park miniatur zbudowany z klocków Lego. Mieści się tu również hotel.

Różnorodność obiektów w duńskim Legolandzie sprawia, że coś dla siebie znajdą to zarówno duzi, jak i mali miłośnicy klocków Lego. W końcu kto z nas w dziecińskie nie lubił budować zamków, wież czy stacji kosmicznych?

  1. Sycylia – piaszczyste plaże i wulkaniczne góry

Pobyt w hotelu na Sycylii to propozycja dla entuzjastów słonecznych kąpieli. Hotel w stylu wakacyjnej wioski zapewnia dostęp do takich atrakcji jak basen, tarasy słoneczne, restauracja czy punkty handlowe. Można również udać się na pobliską szeroką plażę, wykupić wycieczkę na Etnę – jeden z najsłynniejszych wulkanów świata – lub na Taorminę – kąpielisko leżące na stokach Mao Tarmo. Dodatkową rozrywką dla dzieci staną się natomiast zajęcia z animatorami, warsztaty plastyczne i wieczorne dyskoteki.

  1. Chorwacja – słońce dla całej rodziny

Czyste, ciepłe wody Adriatyku, malownicze masywy górskie, szerokie, piaszczyste plaże –  wszystko to czeka w gościnnej Chorwacji. Rodzice mogą oddać się zasłużonemu wypoczynkowi, a dzieci w tym czasie szukać muszli lub skorzystać z lekcji nurkowania z instruktorem. W przerwie od słonecznych kąpieli warto skorzystać również z jednej z fakultatywnych wycieczek - np. do Dubrownika lub do wodospadów Krka & Trogir.

Więcej podróżniczych inspiracji znajdziesz w katalogu Neckermann „Rodzinne wakacje”!

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta