Pomysły na prezent z okazji Walentynek 2019!

25. 01. 2019

Autor: Promoceny

Walentynki to czas kiedy możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę prezentem. Święto zakochanych nie wymaga drogich i wymyślnych upominków. Przedstawiamy propozycję kilku fajnych pomysłów, od których nie zbankrutujemy!

14 luty to dzień o niezwykłej atmosferze, pełnej miłości. Jest to świetna okazja, by zademonstrować ukochanemu oraz ukochanej siłę naszego uczucia. Można to zrobić na wiele różnych sposobów. W sklepach znajduje się mnóstwo prezentów, które mogą nam w tym pomóc. Niemal każda gazetka promocyjna zawiera ofertę wspaniałych podarunków na Walentynki 2019. 

 

Co można kupić naszej drugiej połówce? O to nasze propozycje!

Perfumy
W okresie walentynkowym znajdziemy wiele kosmetyków, nawet tych markowych, na promocji. Zapakowane w elegancki kartonik z zawieszką z kształcie czerwonego serduszka będą zapewne prezentem, z którego wybranka serca będzie zadowolona. Nie zabraknie również propozycji dla mężczyzn.

Album
Wielka miłość to uczucie, które warto utrwalać fotografiami. Takie uwiecznione aparatem chwile warto podarować ukochanej osobie w postaci albumu. Jego romantyczna grafika wraz z imionami zakochanych osób bez wątpienia stanie się najczęściej przeglądanym albumem.

Kubek
Ciekawym upominkiem jest kubek. Jest to uniwersalny prezent, który spodoba się zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Kubki są przeróżne. Możemy wybrać ten z nadrukiem pasujący do hobby i upodobań naszej drugiej połówki lub typowy walentynkowy. Do kupka możemy dokupić jakiś drobiazg jak kawę, herbatę lub czekoladę pitną.

Zakładka do książki
Twoja druga połówka uwielbia czytać? Zaskocz ją/jego zakładką do książki. Taki upominek wyróżnia się swoją przydatnością i funkcjonalność. Zakładkę możemy kupić lub wykonać samodzielnie. Nasza ukochana połówka patrząc na nią będzie wracać myślami do nas. Z taką zakładką czytanie stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsze.

Słodycze
Kto nie lubi czegoś słodkiego? Bombonierka z czekoladkami to wyśmienity pomysł dla Niej i dla Niego. Jeśli umiesz piec, można pokusić się o zrobienie walentynkowego ciasta, ciasteczek lub babeczek. Twoja druga połówka na pewno będzie zachwycona! 

 

Każdy prezent będzie miłym zaskoczeniem dla miłości Twojego życia. Wybierając upominek należy wiedzieć, że najważniejsza jest pamięć. Nawet najdrobniejszy podarek może przynieść radość, którą nie da się wyrazić słowami!

Obserwuj nas:

Popularne sieci handlowe

Miasta